Apbalvoti bezjēdzīgākie sasniegumi zinātnē

0 komentāri

ASV Hārvarda universitātē pasniegtas ikgadējās balvas par nejēdzīgākajiem vai smieklīgākajiem zinātniskajiem pētījumiem. Ceremonijā kopumā sadalītas 10 balvas. Tās saņēma vairāki pārtikas produktu pētījumi. Viena piešķirta arī Itālijas statistikas institūtam.

Šogad balva pasniegta zinātniekiem, kuri pētījuši, cik slidenas ir banāna mizas. Godā celts arī pētījums par to, kā cūkgaļas strēmelītes var apturēt deguna asiņošanu. Laureātu vidū ir arī pētnieki, kuri analizējuši, kas notiek to cilvēku smadzenēs, kuri lūkojas uz tostermaizē attēlotu Jēzus seju.

Balvu saņēma arī pētījums par relatīvajām sāpēm, ko cilvēki izjūt, skatoties uz neglītu gleznojumu. Un pie godalgas tika arī Itālijas valdības Statistikas institūts, kas palielinājis valsts ekonomikas oficiālo apmēru, iekļaujot ieņēmumus no prostitūcijas, narkotiku tirdzniecības, kontrabandas un citiem noziegumiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas