Amerikāņu pāris uz Ziemassvētkiem izrotās māju ar vairāk nekā 600 000 lampiņām atbalsta

0 komentāri

Pēc sakāves pērn Gaju ģimene ASV ir nolēmusi atgūt Ginesa rekordu kā privātmāja, kuru ir rotāta ar vislielāko spuldzīšu skaitu.

Kāda ņujorkiešu ģimene jau vairākkārt izpelnījusies pasaulē viskrāšņāk izrotātās privātmājas statusu. Pērn tās māju rotāja vairāk nekā 400 000 lampiņu. Taču ar to nebija pietiekami, lai kārtējo reizi iegūtu visvairāk izgreznotākās Ziemassvētku mājas titulu – pērn šī balva aizceļoja uz Austrāliju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr Gaju ģimenei zaudējums ir bijis izaicinājums – šogad ģimene ar sponsoru atbalstu ir izrotājusi māju ar vairāk nekā 600 000 lampiņu un pamatoti cer, ka viņi atkal varētu iegūt Ginesa rekordu grāmatas titulu par pasaulē visvairāk izrotātāko māju Ziemassvētkos

Ģimene atzīst, ka aizraušanās sākusies pirms daudziem gadiem, kad ģimenē parādījusies meitiņa. Šim notikuma  par godu uz Ziemassvētkiem ģimene māju pirmo reizi izrotājusi māju ar pirmajām 6000 lampiņām.

Tagad Gaju ģimene gaida pirmo Adventi, kad tiks iedegti Ziemassvētku rotājumi.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas