Amerikāņu pāris uz Ziemassvētkiem izrotās māju ar vairāk nekā 600 000 lampiņām

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Pēc sakāves pērn Gaju ģimene ASV ir nolēmusi atgūt Ginesa rekordu kā privātmāja, kuru ir rotāta ar vislielāko spuldzīšu skaitu.

Kāda ņujorkiešu ģimene jau vairākkārt izpelnījusies pasaulē viskrāšņāk izrotātās privātmājas statusu. Pērn tās māju rotāja vairāk nekā 400 000 lampiņu. Taču ar to nebija pietiekami, lai kārtējo reizi iegūtu visvairāk izgreznotākās Ziemassvētku mājas titulu – pērn šī balva aizceļoja uz Austrāliju.

Tomēr Gaju ģimenei zaudējums ir bijis izaicinājums – šogad ģimene ar sponsoru atbalstu ir izrotājusi māju ar vairāk nekā 600 000 lampiņu un pamatoti cer, ka viņi atkal varētu iegūt Ginesa rekordu grāmatas titulu par pasaulē visvairāk izrotātāko māju Ziemassvētkos

Ģimene atzīst, ka aizraušanās sākusies pirms daudziem gadiem, kad ģimenē parādījusies meitiņa. Šim notikuma  par godu uz Ziemassvētkiem ģimene māju pirmo reizi izrotājusi māju ar pirmajām 6000 lampiņām.

Tagad Gaju ģimene gaida pirmo Adventi, kad tiks iedegti Ziemassvētku rotājumi.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas