Amerikāņi nogaršo prjaņikus un Laimas gardos zefīrus – kāda bija viņu reakcija?

0 komentāri

Pasaulē par vienu no pēdējā laika interneta hitiem kļuvis video, kurā redzams, kā amerikāņi reaģē uz dažādiem saldumiem, kas vesti no kaimiņvalsts – Igaunijas, bet pa vidu tam iesprucis arī mūsu pašmāju saldais zefīrs. Kāda bija viņu reakcija?

Pēdējo mēnešu “trends” globālajā tīmeklī vai, precīzāk, viens no tādiem noteikti ir – likt amerikāņiem apēst kaut ko dīvainu un pēc tam skatīties, kā viņi reaģē uz garšu. Vienu no šādiem video uzfilmējusi arī kāda igauņu meitene, kura acīmredzot savu dzīvi pārcēlusi uz Amerikas Savienotajām Valstīm. Viņa šajā materiālā dod nogaršot saviem draugiem visādus saldumus un viņiem dīvainas lietas, kas iecienītas meitenes mājās, un blakus tiem ir arī mūsu Laimas ražojums – saldie zefīri. Kāda bija viņu reakcija? Skaties smieklīgo video! :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas