Amerikāņi ir gatavi prezidenta kandidātu Donaldu Trampu nosūtīt kosmosā un atstāt tur…

0 komentāri

Tiem, kas kaut nedaudz seko līdzi Amerikas Savienoto Valstu iekšējām intrigām, zina, ka viens no nākamo prezidenta vēlēšanu kandidātiem ir miljardieris un TV personība Donalds Tramps. Tiem, kas varbūt nav informēti, varam pateikt priekšā, ka viņš nav pats mīlētākais kandidāts, un to vēlētāji ir arī gatavi pierādīt ar īpašu petīciju…

“Mēs visi esam noguruši no visām neiedomājamajām lietām, ko Donalds Tramps ir teicis, darījis, grib darīt, kam viņš tic utt. Mans risinājums šai situācijai ir aizsūtīt viņu kosmosā un atstāt tur. Ja šī petīcija savāks pietiekami daudz parakstu, pievienošu saiti, kur jūs varēsit ziedot naudu, lai tas notiktu. Tas nebūt lēti, bet kādam brīdim tas būs tā vērts,” raksta petīcijas autore Ātumna Boele.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jāpiebilst, ka vietnē “change.org” jebkurš var iesniegt petīcijas pieteikumu, taču ne jebkurš katrs tam var savākt 50 tūkstošus parakstus, kas meitenei jau gandrīz ir izdevies – pietrūkst vien nepilnu trīs tūkstošu parakstu. Petīciju varat atrast šeit!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas