Alus dzērāju festivālā meklēs daiļāko miestiņa cienītāju

4 komentāri

Trešdienas, 25. maija, pēcpusdienā Vērmanes dārzā tiks atklāts alus festivāls Latviabeerfest, kura gaitā gaidāms gan skaistumkonkurss, gan būs iespēja uzdziedāt karaoke.

Festivāls Latviabeerfest 2016 norisināsies piecas dienas, no 25. līdz 29. maijam. pašā Rīgas sirdī – Vērmanes dārzā, kur būs iespēja baudīt jaunas un jau iecienītas alus šķirnes, degustēt vietējo meistaru gatavotos gardumus, piedalīties aktīvās atpūtas pasākumos, dejot, dziedāt, klausīties mūziku, kā arī apskatīt un iegādāties amatnieku darinājumus īpaši izveidotā amatnieku tirdziņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Festivāla apmeklētājus priecēs grupas Silja no Igaunijas, grupa Bruģis, Normunds Jakušenoks un grupa Karakums, Russian Kalbussian no Krievijas, Laimas muzikanti, Laiptai no Lietuvas, grupa Wild detroit Gang, Homeopāti.lv u.c. Atraktīvākie apmeklētāji varēs piedalīties dažādos Latviabeerfest konkursos – Miss Latviabeerfest 2016, Studentu karaoke – Dziesmu kari, Alus vēders.

Festivāla laikā pulcēsies 36 vietējo alus darītavu pārstāvji, kā arī aldari no Lietuvas, Igaunijas, ASV, Beļģijas, Vācijas, Čehijas un citām Eiropas valstīm, interesentiem piedāvājot simtiem dažādu zīmolu alus šķirņu. Neiztrūkstoša festivāla sastāvdaļa būs arī ēdieni, mūzika un citas izklaides.

Festivāla atklāšana notiks 25. maijā plkst. 15.00. Atklāšanās un visu festivāla gaitu dalībniekus un interesentus uzrunās un izklaidēs Ufo jeb Kaspars Upacieris.

Galerijā un video skaties spilgtākos mirkļus no Latviabeerfest pērn!

Foto

Video

Iekustini alus dupsi

Posted by Annija Veide on Thursday, May 28, 2015

4 komentāri

TOP komentāri

 • Kodējs
  +1

  Kodējs

  Sūds par to "izklaides" programmu, bet miestiņu izgaršoties gan iespējams. Katrs jau iet ar savu mērķi. Vienam patīk meita, citam kleita.

  24.05.2016 23:31

 • Denijs
  +1

  Denijs

  Nez cik sūdīgs pasākums būs šogad? Pagājušā gadā tā lika vilties. Cik iepriekš bija labi tik pagājušā gadā bija h**ova. Gāju katru gadu. Paldies vairs neiešu. Tik štruntīgi saveidots pasākums ka pat kauns metas.

  24.05.2016 23:04

 • Žube
  +1

  Žube

  Kuram gan nav nācis publiski "piemesties"... Bet skaistules vērtēs? Kāpēc par to ne vārda? Skatītāji vai žūrija?

  24.05.2016 21:18

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas