Aizver bedri!? Krievijā braucamo daļu apstrādā īpaši interesantā veidā!

0 komentāri

Dažkārt šķiet, ka tikai Latvijā ir milzīgas problēmas ar asfalta segumu uz autoceļiem, taču tā nebūt nav! Pie mums redzēti visādi interesanti veidi, kā apstrādā nelīdzenās vietas, taču šajā video redzams, ka mūsu lielajā kaimiņvalstī to dara vēl īpašākos veidos.

Neesam speciālisti, vai šis strādnieks bija, vai nebija alkohola reibumā, taču to, ka viņš, visticamāk, nebija skaidrā, var diezgan labi redzēt turpmāk atrodamajā video! Turklāt, kā viņš strādā un kādus instrumentus izmanto… To visu var redzēt smieklīgajā materiālā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Cīņa ar bedrēm uz Latvijas ceļiem, šķiet, ir kā cīņa ar vējdzirnavām. Taču – acis darba izbijās, rokas darba nebijās! Īsts latvietis zina, kas jādara, lai defektu pārvērstu efektā. Protams, var izmantot sīkus akmentiņus vai smiltis, bet varbūt tavā gadījumā tie būs pūpoli vai čiekuri, vai vēl kāds cits asprātīgs paņēmiens!? Aicinām iesūtīt savu efektīvāko bedru aizbēršanas recepti! Neturi sveci zem pūra!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas