Aizvadīts kārtējais kailo velosipēdistu brauciens

0 komentāri

Kamēr Latvijas sabiedrība tikai sāk celt spalvu gaisā par velosipēdistu vietu zem saules, pasaulē tas sasniedzis pagaidām augstāko punktu. “Kritiskā masa” ir ļoti apsveicams un nepieciešams pasākums, bet kad pie mums visi vienosies pasākuma un uz riteņiem sēdīsies kaili?

Kailo velosipēdistu brauciena pasākuma saknes meklējams 2004. gadā, un tas noticis jau 70 pilsētās 20 pasaules valstīs. Šis notikums ir kā protests pret pārvietošanos ar auto, kā arī naftu, sak, mēs taču varam pārvietoties arī bez drēbēm. Un kāpēc gan lai kādam vispār būtu iebildumi pret šāda veida pārvietošanos uz riteņa?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iepriekšējā nedēļas nogale bija ziemeļu puslode kārta, kad rīkot šo pasākumu. Piektdien un sestdien brauciens notika Ņujorkas, Čikāgas, Guadalaharas, Londonas un citās pilsētās. Dienvidu puslodes brauciens norisinājās 8. martā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas