Aizšķēršo ceļu Āfrikas gaumē

0 komentāri

Latvijā visbiežākā pārādība, kas varētu aizšķērsot braucamo daļu, ir kāds apgāzies koks vai stabs. Tikpat normāli, cik mēs uztveram šo, Āfrikas kontinentā acīmredzot pilnīgi ikdienišķa parādība ir mazi lauvēni, kas rotaļājas uz ceļa.

Antons un Mišela Kembeli-Herisi ir iemūžinājuši kādu mīļu brīdi no Krugera Nacionāla Parka ikdienas Dienvidāfrikā. Viņiem ceļā stājusies lauvu ģimene, kas savu ģimenes ballīti izdomājuši uztaisīt uz kāda no auto satiksmes ceļiem. Lielie kaķi gulēja uz saules uzkarsētā asfalta, lai pārlaistu nakti. Priekšplānā, protams, to atvases, kas lieki laiku netērē, bet gan dauzās kopā ar saviem brāļiem un māsām.

Tiesa, pēc laika, kad plēsēji saprata, ka viņiem ir pārāk liela uzmanība, tie pazuda krūmos, lai varētu atjaunot kustību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas