Attapīgas aitas valsts svētkos izkārtojas karoga formā

0 komentāri

Kāda patriotiska zemniece no Austrālijas valsts galveno svētku svinēšanā iesaistījusi arī savas aitas. Viņa panākusi, ka tās izvietojas valsts karoga formā.

Lauksaimniece Hanna Mariote ir aitkope un savas valsts patriote vienlaikus. Austrālijas galvenajos nacionālajos svētkos – tā dēvētajā Austrālijas dienā – viņa nolēma abas kaislības apvienot. Savā īpašumā Kalkallo Viktorijas štatā viņa zemē izbēra barību tā, lai tā veidotu nacionālo karogu un burtus OZ. Tas ir slengs, ko dažkārt izmanto, lai apzīmētu Austrāliju. Apzīmējums radās 20. gadsimta sākumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neparastā lauksaimnieces akcija notika dienu pēc valsts svētkiem, un tajā piedalījās 1030 aitas. Pūkainie lopiņi sekoja darba mašīnai, kas izbēra miežus un lupīnu. Pati idejas autore Hanna vēlāk atzina, ka bijusi ļoti gandarīta, ka tik ikdienišķu nodarbi kā barošanu varēja pārvērst par ko īpašu, tomēr ieceres to atkārtot ik gadu Hannai pagaidām nav.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas