Attapīgas aitas valsts svētkos izkārtojas karoga formā

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Kāda patriotiska zemniece no Austrālijas valsts galveno svētku svinēšanā iesaistījusi arī savas aitas. Viņa panākusi, ka tās izvietojas valsts karoga formā.

Lauksaimniece Hanna Mariote ir aitkope un savas valsts patriote vienlaikus. Austrālijas galvenajos nacionālajos svētkos – tā dēvētajā Austrālijas dienā – viņa nolēma abas kaislības apvienot. Savā īpašumā Kalkallo Viktorijas štatā viņa zemē izbēra barību tā, lai tā veidotu nacionālo karogu un burtus OZ. Tas ir slengs, ko dažkārt izmanto, lai apzīmētu Austrāliju. Apzīmējums radās 20. gadsimta sākumā.

Neparastā lauksaimnieces akcija notika dienu pēc valsts svētkiem, un tajā piedalījās 1030 aitas. Pūkainie lopiņi sekoja darba mašīnai, kas izbēra miežus un lupīnu. Pati idejas autore Hanna vēlāk atzina, ka bijusi ļoti gandarīta, ka tik ikdienišķu nodarbi kā barošanu varēja pārvērst par ko īpašu, tomēr ieceres to atkārtot ik gadu Hannai pagaidām nav.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas