airBaltic iepriecina ar kalendāru ar 12 uzņēmuma daiļavām

0 komentāri

Nacionālā aviokompānija airBaltic iepriecina ne tikai ar jauniem maršrutiem, bet arī ar kalendāru, kurā redzamas divpadsmit burvīgas uzņēmuma darbinieces.

Ir reizes, kad vārdi ir lieki. Kad jābauda acīm. Skaistums, kas paveras, vārdus neprasa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zināšanai vien var piebilst, ka daiļavas fotografēja modes fotogrāfe Polina Viljun, bet stila jautājumos konsultējusi Anita Altmane. Bravo!

Skaties galeriju!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas