Valters Krauze un Ainārs Baštiks dalīsies padomos par kāzu organizēšanu

0 komentāri

Jau šonedēļ, 17. janvārī, viesnīcā Gutenbergs tiks atklāts lekciju cikls Mīlestība par kāzu plānošanu un organizēšanu, kurā pieredzē dalīsies arī mācītājs Ainārs Baštiks, pasākumu vadītājs Valters Krauze, fotogrāfs Mārtiņš Plūme u.c. ar kāzu organizēšanu saistītu jomu eksperti.

Lekcijas nav nepieciešamas pāriem, kuri izmanto kāzu koordinatoru pakalpojumus, jo lekciju mērķis ir palīdzēt tiem, kuri kāzas organizē paši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirmās lekcijas Pamatsoļi kāzu plānošanā un Kāzu budžeta izstrāde notiks jau sestdien, 17. janvārī, viesnīcā Gutenbergs.

Lekcijas vadīs Kāzu Aģentūras direktore Dace Miezīte, un gandrīz katrā lekcijā ar 30 minūšu programmu uzstāsies kādas ar kāzām saistītas jomas eksperts, lai iztirzātu tēmu no cita skatupunkta.

Lekciju viesi: mācītājs Ainārs Baštiks, pasākumu vadītājs Valters Krauze, fotogrāfs Mārtiņš Plūme, kūku pavēlniece Liene no Lapsas mājas, Augumājas dekorators Valters Ozoliņš, pārstāvis no kāzu modes studijas Ingrida Bridal, stiliste Natālija Jodo, Latvijas Nacionālā teātra aktieris un pasākumu vadītājs Egils Melbārdis un ielūgumu dizainere Oksana Solnceva.

Lekcijās tiks veikta konkrēto tēmu analīze ar atsevišķu pozīciju padziļinātu izpēti. Lekciju apmeklētājiem sniegs reālus piemērus, kā uzsākt un turpināt kāzu plānošanu līdz pat kāzu dienai. Rīgā kopumā notiks 10 lekcijas, un pāri var izvēlēties apmeklēt visas vai tikai sev aktuālākās lekcijas.

Valmierā, Rēzeknē, Liepājā un Daugavpilī notiks divas lekcijas, kur tiks ietverts būtiskākais un svarīgākais par kāzu budžeta plānošanu, kāzu pakalpojumu izvēli, kāzu dienas plāna un kāzu scenārija izstrādi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas