Aicina talkot leģendārajās Mirttantes mājās – kas tur tagad dzīvo?

1 komentārs

Straujiem soļiem tuvojas Lielā talka – jau šo sestdien sarosīsies visa Latvija un tiks sakopti arī nostūri, kas līdz šim velti piemirsti. Viena no talkas vietām būs arī kinofilmas Limuzīns Jāņu nakts krāsā filmēšanas vieta – mājas Biekas, kas tautā labāk zināmas kā Saknītes.

Katrs sevi cienīgs latvietis spēj no galvas citēt vismaz pāris spilgtākos mirkļus no leģendārās kinofilmas Limuzīns Jāņu nakts krāsā, tomēr ne visi zina, kur tieši filma uzņemta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Filma tiksi uzņemta Raiskuma pagasta Biekās, kur šobrīd dzīvo sirsnīgā Maijas tante. Viņa māju mantojusi no savas omītes. Omulīgā kundzīte joprojām atceras katru filmēšanas epizodi un spēj pastāstīt visu, kas palicis aiz kadra. Izrādās, mājās nekad nav bijusi un joprojām nemaz nav akas, kaut arī filmā tā ir!

23. aprīlī visi talkotāji mīļi gaidīti no plkst. 9.00. Līdzi jāņem cimdi un grābekļi, jo galvenā talkošana notiks mājas apkārtnē. “Jo īpaši gaidīti talkotāji ar dārza šķērēm, kas spētu sakopt rožu krūmus un ceriņus, kā arī vīrieši ar motorzāģiem šķūnīša sakārtošanai,” intervijā portālam Skaties.lv pastāstīja Vineta.

Vairāk par talkošanu Saknītēs var uzzināt pie Vinetas (tālr.: 29391458) vai Armanda (tālr.: 26422708).

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • Silva
    0

    Silva

    "Mans Viktors var visu!"

    18.04.2016 18:35

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas