Agrāk kultūras nama galdnieks, tagad naktsklubu valdnieks – repā sevi piesaka O-Pi$$!

1 komentārs

Šodien, 17. februārī, plašākai pasaulē sevi atrādīja vēl viens repa bezkauņa, kura skatuves vārds ir O-Pi$$, bet īstajā vārdā, spriežot pēc dziesmas tekstiem, viņu dēvēt par Miervaldi Kangaru. Pirmais šā kolorītā personāža singls saucas Skaitāmpantiņš, kurā viņš… ļoti rupji skaita pantiņu.

Latvijas hiphopa un deju mūzikas kultūras cienītāji pēdējo gados no mūsu pašmāju izpildītājiem sagaidījuši tādus vārdus kā Swag Team, kuri gan startējuši vien ar pāris skaņdarbiem, Transleiteris, Olas un Bermudu divstūris, kas jau kādu laiciņu iekarojuši klausītāju sirdis, turklāt viņus var manīt arī bieži uzstājamies, bet viņu rindas pavisam nesen papildināja repa apvienība Singapūras Satīns. Nu viņu pulkam pievienojies arī Miervaldis, kurš turpmāk nu būs zināms kā O-Pi$$. Kāds ir viņa veikums, par to varat pārliecināties zemāk!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Brīdinām, ka šajā dziesmā dzirdama necenzēta leksika!

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Tava Mutere
    0

    Tava Mutere

    kkāds par veci pārģērbies pdarass... zvaigzne? es apdirsos

    21.02.2016 00:13

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas