”Ādažu kaķis 2014” pulcēs vairāk nekā 30 dažādu šķirņu kaķu

0 komentāri

Starptautiskā kaķu izstāde “Ādažu kaķis 2014” jau šajā nedēļas nogalē pulcēs kaķu mīļotājus no septiņām dažādām valstīm – izstādē būs aplūkojami skaistuļi no Somijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas, Polijas un, protams, Latvijas.

Tajā būs iespēja redzēt vairāk nekā 30 dažādu šķirņu 300 kaķu. Iespēja vērtēt skaistuļus būs ne tikai profesionālai žūrijai, bet arī ikvienam izstādes apmeklētājam, kurš varēs nobalsot par savu simpātiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izstādes noslēgumā balvu saņems arī skatītāju izvēlētais favorīts. Bērni izstādes laikā tiks aicināti uzzīmēt kaķi un piedalīties ar savu darbu zīmējumu konkursā. Turklāt tajā tiks vērtēti ne tikai tie darbi, kas tapuši uz vietas, bet arī mājās.

Izstāde notiks divas dienas – 27. un 28.septembrī no plkst.10.00 – 16.00 Ādažos, Ādažu Sporta kompleksā, Pirmajā ielā 42.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas