7 iemesli, kādēļ rudens ir labākais gadalaiks, lai uzlabotu dzīvi

0 komentāri

Lai arī tiek uzskatīts, ka vislabākais gadalaiks, lai sāktu jaunu dzīvi, ir pavasaris, pastāv daži acīmredzami noteikumi jaunās dzīves sākumam, kas vislabāk darbojas tieši rudenī.

Tā vietā, lai kristu rudens depresijā, ievēro pāris pavisam vienkāršus norādījumus!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

1. Fokusējies uz galamērķi!

Rudens ir īstais laiks, lai sakārtotu domas un izvirzītus jaunus mērķus. Laiku, ko vasarā pavadīji atvaļinājumā un ballītēs, tagad atvēli, lai izzinātu sevi un nospraustu jaunus nākotnes plānus.

2. Daba iedvesmo

Rudens, tāpat kā pavasaris, ir lielo pārmaiņu laiks arī dabā. Ik uz soļa mūs pavada dzeltenas, oranžas un sarkanas koku lapas un svaigs gaiss. Noteikti brīvbrīdī pasēdi vietējā parkā, tas palīdzēs sakārtot domas.

3. Pozitīva domāšana

Tā vietā, lai gaustos par sliktajiem laikapstākļiem un enerģijas trūkumu, paņem sevi rokās un domas vērs iespējami pozitīvā gultnē.

4. Sāc ēst veselīgi!

Rudens, kad dārzos ienākušas dārzeņu ražas, ir īstais laiks, lai piekoptu veselīgu uzturu, nodrošinot vitamīnu uzkrājumus ziemai. Tieši rudens mēnešos vairums augļu un dārzeņu ir pieejami lētāk.

5. Sāc vingrot!

Ja esi nolēmusi atbrīvoties no pāris liekajiem kilogramiem, pārmaiņas dabā var kalpot par iemeslu doties ikvakara skrējienos vai izbraucienos ar velosipēdu. Labiem rezultātiem būs gana ar 40 minūšu fiziskajām aktivitātēm.

6. Vairāk laika sev

Netērē laiku pie televizora vai sērfojot internetā, tā vietā sāc apgūt ko jaunu – apmeklē valodu kursus, kulinārijas kursus, iemācies kādu rokdarbu, kas noteikti nāks par labu tavai sievišķībai!

7. Iekrāj naudu!

Rudens ir īstais laiks plānot lielos pirkumus nākamgad, tādēļ sāc iekrāt naudu!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas