6 bērnu tēvs savu jaunāko atvasi pārvērš par elfu un satricina internetu

0 komentāri

Ziemassvētki šajā ģimene nu ir daudz īpašāki.

Alanam Lorensam ar sievu ir darba pilnas rokas, jo ik dienu jāparūpējas par sešiem mazajiem ķipariem, no kuriem jaunākais ir vien četrus mēnešus vecs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai ikdiena būtu krāsaināka, tētis nolēma aizsākt jauku ”ģimenes projektu”, jaunāko ģimenes atvasīti Rokvelu pārvēršot par elfu.

”Mūsu mājā nekad iepriekš nebijām īstenojuši Elf on the Shelf akciju, bet šī ideja man bija ieintriģējusi,”  intervijā portālam Skaties.lv atklāj Alans. ”Kādu dienu palūkojos uz Rokvelu un nospriedu, ka viņš patiešām izskatās pēc Elfa. Nodomāju, kas gan notiktu, ja šajos svētkos mūsu mājā patiešām apmestos īsts elfs un sarīkotu pamatīgu šovu?”

Sacīts, darīts! Nu Alanam darba netrūkst, jo viņš apņēmies katru dienu līdz pat Ziemassvētkiem savā blogā publicēt jaunu bildi ar mazo elfu. Sekot līdzi ģimenes piedzīvojumiem var arī Facebook.com, Instagram.com, kā arī Youtube.com.

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas