6 augļi, kurus ēd nepareizi!

1 komentārs

2. 2. Granātābols!

2/7

1. Kivi

Foto: Flickr

Foto: Flickr

Nekādā gadījumā nemēģini šo gardumu mizot. Viss ir pavisam vienkārši – nogriez abus galus un ar karoti izgreb kivi no mizas.

2. 2. Granātābols!

2/7
1 komentārs

TOP komentāri

  • es
    +1

    es

    Par granātābolu nu gan ir pilnīgs murgs pierakstīts!!! Un ja es gribu tieši tā sēklas? Diezin vai rakstītājs aizdomājās, kādus murgus gvelž.

    24.05.2015 09:12

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas