FOTO: 40 dažādi un oriģināli pisuāri

0 komentāri

Pisuārs ir brīnišķīgs tualetes piederums, kas spēlē nebūt ne pēdējo lomu vīriešu dzīvē. Iespējams, tāpēc, lai kaut mazliet iepriecinātu dzīves nomākto vīrieti, radoši un inovatīvi ļaudis ir pievērsušies oriģinālu pisuāru radīšanai.

Kā zināms, arī viens no Latvijā radītajiem pisuāriem ir savulaik izraisījis pisuāru industrijas interese. Pašmāju ražojums izcēlās ar to, ka bija uzkonstruēts tā, ka tajā varēja nokārtot to, ko vajag nokārtot, kā arī nomazgāt rokas. Labums? Netiek lieki tērēts dārgais ūdentņš, kas šo pisuāru padarīja par videi draudzīgu.

Taču citviet jaunrade nav apstājusies tikai pie eko pisuāriem – pisuāru dizainā izmantoti popkultūras elementi, ka arī nojaušamas atsauces uz seksuālo tematiku, kas, iespējams, varētu likties kārtējais vīriešu šovinims. Lai vai kā – 40 dažādi un oriģināli pisuāri!

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas