3 drosmīgas idejas Valentīna dienas randiņam

0 komentāri

2. Īsais (klaustrofobiski ekonomiskais) randiņš

2/4

Pārsteiguma randiņš

Foto: Flickr

Foto: Flickr

Viss ir gluži vienkārši – aizved meiteni medībās. Šajā, kā, visticamāk, visos pārējos gadījumos, meitenei pirms tam varbūt nesaki, uz kurieni tieši viņu vedīsi, jo pretreakcija uz šo paziņojumu Tev varētu nepatikt. Protams, arī par nostādīšanu fakta priekšā mūsdienu neatkarīgajām sievietēm, it īpaši ja runa ir par mazo pūkaino radību nogalināšanu, viņai varētu būt iebildumi, bet tā kā jūs atradīsieties nekurienes vidū, turklāt mežā, dāmai nebūs nekādu citu iespēju kā pieņemt šo situāciju. Un, kas zina, varbūt pat beigās būs tīri interesanti.
P.S. Ieteicams sarunāt vēl kādus biedrus līdzi, kas jūs sagaida uz vietas, citādāk brīdī, kad viņa attapsies koku ieskauta un ar Tevi divatā, turklāt ar kārtīgu bisi Tava spēkrata bagāžniekā, viss šis pasākums var izvērsties pagalam dīvains. Toties labā ziņa ir tā, ka viņa Tevi atcerēsies mūžam, par to vari būt drošs!

2. Īsais (klaustrofobiski ekonomiskais) randiņš

2/4
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas