21. marts ir nacionālā bagetes diena – lūk, tev “smeķīga” recepte!

0 komentāri

Pateicoties informācijas laikmetam, varam ātri un viegli uzzināt par dažādām atzīmējamām dienām. Un, piemēram, ASV 21. marts iezīmējies kā nacionālās franču maizes jeb bagetes diena, kuru katru gadu svin vairāki miljoni amerikāņu. Interesanti, vai paši franči savā valstī vispār zina par šādas dienas eksistenci!?

Lai nu kā, par godu šai īpašajai dienai piedāvājam vienu varen treknu, bet gardu recepti, kuru pēc nedēļas pirmās darba dienas mājās pagatavot, lai pieminētu šo zīmīgo datumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gatavošanas process

Iesākumā garajai maizei jāiegriež vidus – tā, lai tajā ērti var ievietot pārējās sastāvdaļas. Pēc tam tajā jāiespiež majonēze, pēc tam visā garumā abās malās jāizvieto salami, tam pāri Mozzarella sieru, pēc izvēles, ja esat milzīgi salami desas fani, tam pa virsu atkal visā garumā jāieliek šķēlītes, pāri jāuzspiež kečups, savukārt šo neiedomājamo komplektu noslēdz siers, kas arī pēc jūsu pašu izvēles. Taču tas nebūt nav viss – pirms lieciet pannā, visā garumā aptiniet apkārt bekonu, pēc tam 180 grādu temperatūru cepiet 15 minūtes un “voila” – šis neiedomājami treknais, taču garšīgais gardums ir gatavs!

N.B! Jebkuru sastāvdaļu varat aizvietot pēc saviem ieskatiem!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas