2015. gada apskats: labākais gada sportists bijis tētis – uzskata bērni

0 komentāri

Gads strauji tuvojas beigām, un tradicionāli daudzi sāk izvērtēt, kāds bijis aizejošais gads. Arī portāls Skaties.lv apkopojis 2015. gada notikumus, un tos vērtēt aicināja topošās aktrises, inženierus, medmāsas un lidotājus jeb pagaidām vēl uzcītīgus bērnudārzniekus, kas sniedza savu vērtējumu.

Atceroties lielākos un nozīmīgākos gada notikumus sportā daudzi pieaugušie noteikti varētu atcerēties Eiropas basketbola čempionātu Rīgā, ikgadējo pasaules hokeja čempionātu, spožo Kristapa Porziņģa debiju NBA un citus svarīgus sporta notikumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Portāls Skaties.lv nolēma apvaicāties bērniem – kas, viņuprāt, ir bijuši nozīmīgākie sporta pasākumi aizejošajā gadā. Un jāsaka, ka nozīmīgākie notikumi ir krietni vien atšķirīgi no tā, ko varētu sagaidīt.

Kā jums patīk tas, ka tētis ķer mazo meitiņu? Un tas, ka tētis var iesist mammai bumbu vārtos? Lūk, tie ir īsti sporta notikumi! Tā vismaz domā daļa no portāla Skaties.lv aptaujātajiem bērniem.

Foto

Skaidrs ir tas, ka tēti aizgājušajā gadā ir bijuši vieni no lielākajiem sportistiem, taču kas vēl bijis svarīgs sporta pasaulē, noskaties video, kas atklāj bērnu viedokli par svarīgāko!

Video

Portāls Skaties.lv līdz pat vecgada vakaram turpinās atklāt, kas aizgājušajā gadā bijis svarīgs bērniem un ko viņi par to domā, tāpēc seko līdzi, uzzini un atklāj bērnu viedokli par svarīgāko!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas