10 veidi, kā atpazīt vīrieti no puikas

2 komentāri

Deguns, mute Divas acis, divas rokas, divas kājas, dibens.. vīriešu dzimtes pārstāvis klasiskais. Bet kā atpazīt, ka tavā priekšā stāv alfa tēviņš nevis puika, ar kuru būs jāauklējas?

Skaties.lv jau vakar rakstīja par 10 veidiem, kā atpazīt sievieti no meitenes. Tagad vīriešu un puiku kārta!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

1. Tu īsti nesaproti, vai tu ar viņu satiecies

Puikām parasti ir bail sievietēm pajautāt par attiecību statusu – ja nu sieviete viņu atraida? Tad jau labāk būt nesaprotamās attiecībās. Vīrieši šajā ziņā rīkojas tā, kā viņš uzskata par nepieciešamu, bet katrā gadījumā nepakautrēsies pajautāt par jūsu attiecību ”formātu”.

2. Tev nav jājūtas kā mammai – vīrieša dzīvoklis izskatās pēc dzīvokļa!

Tas nav skvots, kurā no laika uz laiku pārnakšņo visādi īpatņi, par kuru saistību ar tavu draugu ir visnotaļ miglaina nojausma. Tas nav zooloģiskais dārzs un dažādu gadžetu izgāztuve. Tas ir dzīvoklis. Tam noteikti nav jābūt vīrieša īpašumā vai ar ekstravagantu dizainu, bet tur esot, Tev vajadzētu noorientēties, kur ir krēsls, kur ir grīda.

Pieauguši vīrieši rūpējas par savu apkārtējo vidi, viņiem ir svarīga kārtība un elementāra estētika. Ja viņš ir pārlieku slinks, lai uzturētu savu dzīvokli tīru, iespējams, ka viņš arī ir par slinku arī nopietnākām lietām savā dzīvē.

3. Vīrietim nav nepieciešama aukle

Nav svarīgi, vai viņš ir nopietnos mēslos nonācis… vai kā jau dažreiz gadās – pālī.. Bet viņš varēs savākties un pats atrisināt savas problēmas. Aukles viņam tikai traucē!

4. Vīrietis nenoklusē – viņš runā!

Ja ir problēma, vīrietis nekautrējas par to runāt. Viņš ciena savu partneri, tāpēc par lietām, kas viņu satrauc, viņš runās ar cieņu.

5. Vīrietim ir dzīves prioritātes, tu noteikti esi viena no galvenajām!

Puikas spēlējas pa dzīvi kā pa smilšukasti. Vīrietim dzīvē ir virziens. Ja tavs vīrietis zina, ko viņš vēlas dzīves un rūpējas par sev svarīgo, tad tu vari nešaubīgi sev teikt, ka esi vinnējusi Bingo!

6. Viņš rūpējas par savu ķermeni un garu

Vīrieša ķermenis ir templis, bet gars ir augstākais priesteris. Viņš dzīvo pēc vien sev zināmiem filosofiskiem uzskatiem, viņam ir sava reliģija. Viņš zina – ja vēlas justies labi, tad viņam ir jādzīvo veselīgs dzīvesveids. Vīrietis ir kā labi ieeļļota mašīna.

7. Vīrietis atbalsta tavus sapņus un iedrošina tos realizēt!

Ja pretējā dzimumam pārstāvis tev sāk teikt, ka to tu nevari, šis tev par smagu, utt., varbūt ir laiks savākt savas mantiņas un .. puika – au revoir! Vīrietis vienmēr atbalstīs savas sievietes sapņus un palīdzēs to realizēt.

8. Vīrietis piekrīt, ka ir kļūdījies!

Ja vīrietis ir kļūdījies, viņš nemēģinās manevrēt un tev pierādīt, ka nav vainīgs. Tā dara puikas.

9. Vīrietis nav vienaldzīgs attiecībā pret kontracepciju

Tikai puika var vienaldzīgi izturēties pret kontracepciju. Vīrietis pret šo jautājumu izturas nopietni un respektē sievieti.

10. Vīrietis nav greizsirdīgs bez iemesla

Zibeņu speršana vietā un nevietā, apvainošanās un krāpšanas saskatīšana tur kur viņas nav – klasiska puiku pazīme. Vīrietis bez iemesla nekad nebūs greizsirdīgs.

2 komentāri

TOP komentāri

 • jānis
  0

  jānis

  sviests kaut kāds. turpinās kompostrēt prātu tādā garā, uzstādot (vienpusēju, jau jāsaka) attiecību nolikumus, un dzīvos viņas vienas - vai ar ārzemniek-iem, - bet bāleliņš ar ķīnietēm. tur saskatāma sieviete, nevis kā te, - kiborgs gatavais.

  08.12.2014 18:15

 • Duty
  0

  Duty

  Nāk prātā tie dumjie joki "kā atšķirt precētu sievieti no neprecētas".

  08.12.2014 18:13

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas