Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Dzīves raibumi

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

VIDEO: ieskaties vasarai tieši acīs – kā top mūzikas festivāla fotogrāfijas?

VIDEO: ieskaties vasarai tieši acīs - kā top mūzikas festivāla fotogrāfijas?

Lai gan šķiet, ka karstākajam gadalaikam jau būtu jābūt tepat līdzās, tas kaut kur aizkavējies, bet nenokaram degunus – vasara nekur nepazudīs, tāpat kā mūzikas un ekstrēmais festivāls “Playground”. Piedāvājam ieskatīties tā fotogrāfa Artūra Pavlova veikumā, kā top viena festivāla fotogrāfija.

Moderno Līgo ticējumu konkurss ir noslēdzies!

Moderno Līgo ticējumu konkurss ir noslēdzies!

Kā tas nākas, ka Jāņos gandrīz vienmēr gāž kā ar spaiņiem vai vēl ļaunāk – bez ziemas jakas neiztikt? Ko darīt, lai būtu vairāk saules, vairāk alus, siera, svētku sajūtas un paparžu? Iesūti savus ieteikumus jeb ticējumus mūsdienu versijā vai piezvani uz radio STAR FM Zoopastu plkst. 9.45 un saņem 30 eiro dāvanu karti no restorāniem Vairāk Saules īsteni labam noskaņojumam Jāņos, pēcjāņos un ne tikai.

Apsveicam Superviktorīnas 2. kārtas uzvarētāju!

Apsveicam Superviktorīnas 2. kārtas uzvarētāju!

Ir noslēgusies ”Superviktorīnas – 120 jautājumi par Latviju” 2. kārta un kā jau nojaušams, ir arī zināma šīs kārtas uzvarētāja. Eleganto dāmu velosipēdu ADRIATICA SITY 3 LADY no veikala ”X Sports” saņem Aina Ļ. Apsveicam, ar Tevi sazināsies portāla Skaties.lv pārstāvji. Savukārt pārējiem izziņojam, ka ir sākusies ‘’Superviktorīnas’’ 3. kārta, kur balvā smalks kungu velosipēds ADRIATICA SITY 3 MAN! Vēlam veiksmi!

Par sensāciju kļuvušās dejotāju fotogrāfijas tagad apskatāmas “dzīvajā”

Par sensāciju kļuvušās dejotāju fotogrāfijas tagad apskatāmas "dzīvajā"

Gada sākumā nāciju sajūsmināja divi fantastiski fotoprojekti – bildes, kurā fotogrāfs Jurģis Rikveilis iemūžinājis jauniešu deju kolektīvu ”Vizbulīte” un Tautas deju ansambli ”Dancis”, kurā Jurģis arī pats dejo. Līdz 2. jūlijam abi skaistie foto projekti apskatāmi “dzīvajā” – izstādē, kas atklāta Rīdzenes ielā, tirdzniecības centrā ”Galerija Centrs”.

Piektdien notiks jau sestā TEDxRiga konference

Piektdien notiks jau sestā TEDxRiga konference

16. jūnijā notiks prestižā TEDxRiga konference, kurā visas dienas garumā kinoteātrī Splendid Palace uzstāsies vairāk nekā 20 runātāji un mākslinieki, tostarp pētnieciskā žurnāliste Inga Spriņģe, dizainers un uzņēmējs Miķelis Baštiks, piedzīvojumu improvizators Kārlis Bardelis, veterinārārste un pētniece Ilze Matīse-VanHoutana un citi. Pasākumu iespējams vērot klātienē vai bezmaksas tiešraidē TEDxRiga mājaslapā, Lattelecom TV kanālā 360TV IDEJA un lietotnē Shortcut.

Skumji FOTO: kas palicis pāri no skaistā ”lācīšu koka” Ventspils šosejas malā

Skumji FOTO: kas palicis pāri no skaistā ''lācīšu koka'' Ventspils šosejas malā 20

Maija vidū tika likvidēts tā sauktais ”lācīšu koks”, kurš gada garumā priecēja šoferīšu acis Ventspils šosejas malā netālu no Ķemeru pagrieziena. Lai gan tauta pēc mantiņu novākšanas visādi centusies ”atdzīvināt” interesanto objektu, vedot uz turieni jaunas rotaļlietas, izskatās, ka tas vairs neizdosies. Kā Skaties.lv ziņo apkārtnes iedzīvotāji, objekts, tiek mērķtiecīgi iznīcināts.

Noskaidrota Superviktorīnas 1. kārtas uzvarētāja!

Noskaidrota Superviktorīnas 1. kārtas uzvarētāja!

Ir noslēgusies ”Superviktorīnas – 120 jautājumi par Latviju” 1. kārta. No vairākiem tūkstošiem dalībnieku tikai 15 ir izdevies atbildēt pareizi uz pilnīgi visiem jautājumiem un sakrāt maksimālo punktu skaitu. Šo erudītu vidū ir arī 1. kārtas uzvarētāja Ilze M., kura balvā saņem velosipēdu ADRIATICA ROCK 20 no veikala ”X Sports”. Apsveicam, ar Tevi sazināsies portāla Skaties.lv pārstāvji. Taču pārējiem nav ko skumt, ir sākusies ‘’Superviktorīnas’’ 2. kārta, kur balva ir tik pat kārdinoša – velosipēds ADRIATICA SITY 3 LADY! Vēlam veiksmi!

Iepazīsties! Latvijas galvenā repa meitene: “Summer Rap Battle” vadītāja Viņa

Iepazīsties! Latvijas galvenā repa meitene: "Summer Rap Battle" vadītāja Viņa

Meitene, kas pēdējā laikā redzama gan uzstājamies kopā ar grupu “Bandmaster”, gan arī kāpjam uz skatuves, skaldot tekstus ar pseidonīmu Viņa. Pati reiz skaļam repa duelim izgājusi cauri, gatava pieteikt jaunos talantus portāla Skaties.lv rīkotajā “Summer Rap Battle”. Uz sarunu aicinājām mūziķi Zelmu Jēgeri jeb reperi Viņu.

Reiks: “”Olas” nekur nav pazudušas, “Olas” joprojām ir spēlē!”

Reiks: ""Olas" nekur nav pazudušas, "Olas" joprojām ir spēlē!"

Jau otro reizi ar divu mēnešu pārtraukumu uz portāla Skaties.lv “Facebook” LIVE interviju sesiju aicināju duetu “Olas”, jo šādi tādi notikumi lika to darīt. Lūk, arī rakstiskā veidā piedāvāju ieskatīties jaunumos, kas izkliedēs iepriekš radušās baumas par grupas izjukšanu, kā arī gūs nelielu ieskatu viņu nākotnēs plānos.

Pelnrušķīte ar sērfa dēli – “Playground” festivāla organizētājas Sibillas Šlēgelmilhas stāsts

Pelnrušķīte ar sērfa dēli - "Playground" festivāla organizētājas Sibillas Šlēgelmilhas stāsts

Ar aktīvu dzīvesveidu viņa ir uz tu, un ne velti – Latvijā, iespējams, aktīvāku un ekstrēmāko festivālu nevar organizēt kurš katrs. Atšķirībā no daudzu uzskatiem par “pazušanu no ārpasaules”, izslēdzot visas tīklu pieejas, viņas perfektajā ceļojumā ir telefons, jo tajā ir viss, kas nepieciešams. Piedāvājam nelielu interviju ar festivāla “Playground” rīkotāju Sibillu Šlēgelmilhu.

Rīgā notiks Latvijā pirmais “Vegānfestivāls”

Rīgā notiks Latvijā pirmais "Vegānfestivāls"

Augusta izskaņā Rīgā notiks Latvijā pirmais “Vegānfestivāls”, kura apmeklētājus gaidīs izglītojoši pasākumi, gardi ēdieni, tirdziņš un lieliska mūzika, vēsta biedrības “Dzīvnieku brīvība” projektu vadītāja Ieva Immure.