Pyro Trees izdod debijas EP un gatavojas koncertiem

0 komentāri

Indīroka grupa Pyro Trees izdod debijas mazalbumu Pyro Trees EP un piedāvā dziesmu Memories, informē mūziķu pārstāve Maija Anna Ludbārža.

Dziesmas Memories vārdu autors ir grupas basģitārists Matīss Kļaviņš, kurš dziesmu arī iedziedājis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pyro Trees EP tapis no 2014. gada augusta līdz šā gada sākumam. Dziesmu aizmetņi lielākoties radās grupas radošajā nometnē Mazirbē, taču kopš tā laika dziesmas ir papildinātas un apaudzētas grupas studijā Rīgā. Mazalbumā apkoptas piecas orģinālkompozīcijas, kuru ierakstos ir piedalījušās grupas The Coco”Nuts dalībnieces, kā arī citi viesmākslinieki. Lai arī grupas skanējums tiek definēts kā indīroks, albumā jūtamas arī blūza, alternatīvā roka, folk, synth-pop un disko nianses, kas kopā veido albuma unikālo skanējumu, norāda M. A. Ludbārža.

Albuma fiziskās kopijas ierobežotā daudzumā no 23. februāra būs iespējams iegādāties grupas koncertos, kā arī pasūtīt internetā. No 17. februāra albumu būs iespējams noklausīties populārākajos mūzikas straumēšanas servisos – Spotify, iTunes, Deezer.

Grupā Pyro Trees darbojas Pēteris Ozols, Matīss Kļaviņš, Rūdolfs Ozols, Didzis Upens.

Grupas Pyro Trees tuvākie koncerti:

  • 20. februāris, Latvijas Mākslas akadēmijas karnevāls Klonu Kāzas;
  • 26. februāris, festivāls Ziemas Zāles Vecrīgas krogā Aptieka;
  • 27. februāris Liverpool indie bar Viļņā;
  • 28. februāris, klubs Artilērijas pagrabi Daugavpilī.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas