Pukstoša milzu sirds iepriecina mīlniekus un mūzikas fanus

0 komentāri

Gatavojoties gaidāmajai visu mīlētāju dienai, ASV metropolē Ņujorkā uzstādīta milzīga sirds instalācija. Līdzās mākslinieciskajam baudījumam tai ir arī praktiska nozīme, jo uz tās iespējams spēlēt mūzikas instrumentus.

Milzīgā sirsniņas formas skulptūra, kurai dots nosaukums Sirdspuksti, tika izraudzīta šā gada Taimskvēra alianses mīlas konkursā, kas notiek jau septiņus gadus. Konkursa gaitā Taimskvēra popularizēšanas komisija aicina arhitektus un dizainerus iesūtīt savas idejas, kā slaveno Ņujorkas laukumu rotāt par godu mīlestības svētkiem.

Sirdspukstu instalāciju radījusi Bruklinas studija Stereotank, ko veido divi mākslinieki. Abi mudina instalācijas apmeklētājus spēlēt uz tās bungas un pārējos mūzikas instrumentus. Idejas autors stāsta, ka sirds aprīkota ar četrām bungām – divām no katras puses, kā arī ksilofonu un ērģelēm. Bet sirds iekšienē ir izvietots aprīkojums, kas rada sirdspukstu iespaidu.

Interesentiem un mūzikas mīļotājiem neparasto skulptūru Taimskvērā būs iespējams vērot līdz 8. martam.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas