Puisītim pavēl iesist meitenei, bet ko viņš dara?

1 komentārs

Kas notiek, kad mazs zēns satiek meiteni un viņam pavēl iesist viņai? Video atklāj, kā bērni attiecas pret tēmu, vardarbība pret sievietēm.

Intervijas sākumā vīrieša balss uzdot piecus burvīgus jautājumus mazajiem zēniem: Kā tevi sauc?, Cik tev ir gadu?, Par ko tu vēlies kļūt, kad izaugsi? Pateicoties šiem jautājumiem, bērni atveras, stāstot par saviem personīgajiem mērķiem, izrādot individualitāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Katrs no zēniem tiek iepazīstināts ar valdzinošu vienaudzi vārdā Martina. Visiem kā vienam patīk jaunā meitene un brīdī, kad intervētājs palūdz raksturot, kas puišiem meitenē patīk, atbildes ir dažādas, bet visas – pozitīvas. Tad aizkadra balss liek zēniem pieskarties jaunietei, visi puiši pret Martinu attiecas uzmanīgi un saudzīgi.

Pēkšņi izskan pavēle: Iesit viņai!. Kāda bija zēnu reakcija, skaties videosižetā!

Lūk, aizkustinošākās zēnu atbildes, kāpēc nedrīkst sist sievietei:

”Meitenēm nedrīkst sist, pat ne ar ziediem!” pārliecināts deviņgadīgs zēns. 11 gadus veca zēna atbild: ”Kāpēc? Tāpēc, ka esmu vīrietis!”

1 komentārs

TOP komentāri

  • inga
    0

    inga

    Pat saraudājos.Mazās dvēselītes.......

    04.04.2015 23:39

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas