Pugačova ”uz sēkļa”? Krīzes dēļ izpārdod zābaciņus

0 komentāri

Krievijas estrādes zvaigzne Alla Pugačova (65) jau daudzus gadus nodarbojas arī ar uzņēmējdarbību. Lai pārvarētu ekonomisko krīzi valstī, dziedātāja ķērusies pie kolekcijas Alla Pugachova zābaku izpārdošanas, raksta žurnāls Kas Jauns.

Dziedātāja Alla Pugačova apavu biznesā iesaistījās pirms divdesmit gadiem, noslēdzot sadarbības līgumu ar apavu ražotni Econika. Lai arī šīs līnijas zābaki nav no lētākajiem, Krievijā tie ir pieprasīti, tomēr ekonomisko sankciju dēļ cietis arī Pugačovas bizness. Nu interneta veikalos zīmola Alla Pugachova zābaki tiek tirgoti ar ievērojamām atlaidēm, piemēram, zābaki, kas iepriekš maksāja 329 eiro, nu nopērkami par 149 eiro, izpētījis Kas Jauns.

Līdzās apavu biznesam dziedātāja savulaik tirgojusi arī čipsus, taču šī rūpala drīz paputējusi. Taču dziedātāja par to īpaši nepārdzīvo. ”Ja gribi nopelnīt, nekas neizdodas uzreiz. Es ieguldīju naudu uz uzcēlu čipsu fabriku. Tad to pārdevu citiem, kas tur sāka ražot sulas. Bet par ieguldīto naudu uzcēlu ofisu, kas man galīgi nebija vajadzīgs. Mēs tur kādu laiku skaisti padzīvojām, līdz es arī to pārdevu. Tagad vēl ir apavu bizness, kas man joprojām dod dzīvesprieku. Vai tas ir neveiksmīgs bizness? Protams, neklaigāju apkārt, ka esmu kruta biznesmene. Tā nav. Taču es visu daru ar dvēseli, un varu pati iesaistīties, lai lietas virzītos labāk,” nesenā intervijā klāstīja dziedātāja.

Jau vēstīts, ka Eiropas sankciju radītās krīzes dēļ Krievijā Allai Pugačovai nācās samazināt mācību maksu savā bērnudārzā īpaši talantīgiem bērniem.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā