Princis Harijs ieskatījies vācu modelē

0 komentāri

Britu princis Harijs (30) šikā ballītē uz jahtas nolūkojis mīļoto – krievu izcelsmes vācu modeli Anastasiju Plevku-Gusevu (23).

Abi iepazinušies ekskluzīvā ballītē Abū Dabī aizvadītajā rudenī, kas notikusi par godu F1 autosacensību posmam Apvienotajos Arābu Emirātos. Ballīti rīkojis Londonas naktsklubs Mahiki, un biļete uz to maksājusi 1000 eiro. Tā kā naktsklubs pieder tuvam Harija draugam, tad princis saņēmis bezmaksas ielūgumu. Ierašanās šikajā pasākumā vainagojusies ar jaunas sirdsdāmas iepazīšanu. ”Viņš acīmredzami bija tiešām ļoti aizrāvies. Viņš visu laiku centās meitenei pieskarties, viņu apskaut. Un abi dejoja, cieši viens otram pieskāvušies,” kādu no sarīkojuma viesiem citē laikraksts The Sun.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī daiļā blondīne atzinusi, ka Hariju iepazinusies greznajā sporta notikumam par godu rīkotajā burziņā. Viņa tikusi izaicināta uz VIP zonu, kur Harijs sēdējis kopā ar sešiem draugiem. Par spīti tam, ka visur plūdis šampanietis, viņi malkojuši degvīnu. ”Mēs sākām tērzēt. Un izrādījās, ka Harijs ir īsts mīļumiņš. Viņš aizskāra manus matus, noglāstīja vaigu. Tag gājām dejot, uz mūsu lūpas vienojās skūpstā,” atceras Anastasija.

Harijs kopā ar Anastasiju un draugiem ballītes vietu pametuši ap puspieciem no rīta, novērojuši aculiecinieki.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas