Prāta vētrai padomā pievērsties šlāgermūzikai

0 komentāri

Ēnu dienas rītā radio Star FM studijā viesojās grupa Prāta vētra, un jautrā sarunā ar Baibu Sipenieci-Gavari un Jāni Romanovski tika atklāts arī kāds, kā mūziķi paši atzīst, izaicinājums – veidot šlāgergrupu ar spēcīgu šlāgerrepertuāru.

Grupa Prāta vētra šonedēļ laida klajā pirmo dziesmu Apēst ziemu no maijā gaidāmā albuma, kopš trešdienas vakara vietnē ekase.lv atsākusies biļešu tirdzniecība uz vasarā notiekošajiem četriem koncertiem, un līdz sestdienas vakaram tās būs pieejamas par īpašo cenu – 21 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr paši mūziķi ķērušies pie gaidāmā albuma 7 soļi svaiga gaisa dziesmu latviskošanas. ”Sanāca tā, ka pirmais metiens bija angliski – mēs Berlīnē rakstījām, tagad latviskojam,” stāsta Renārs Kaupers un uzsver pilsētas labās puses: ”Studija laba, producents brīnišķīgs – viņš tur arī dzīvo –, Berlīne kā iedvesmas pilsēta”.

Līdz ar jauno albumu un koncertiem grupas dziedātāju rindās atgriezīsies ģitārists Jānis Jubalts, tiesa, piedziedot otro balsi Renāram. ”Tas man patīk daudz labāk nekā dziedāt pašam,” smej Jubalts, kura līdz šim zināmākais solodziedājums ir dziesma Spogulīt, spogulīt! .

Prāta vētras lielākais izaicinājums, visticamāk, nākamgad būs šlāgergrupa Mītavas kumeļi. ”Jau ir tapis albuma nosaukums – Viss lai savu gaitu rit. Es biju pie plostniekiem Strenčos, un viņi uzreiz man iedeva nākamo rindu – Katram plostam sava gaita,” stāsta Kaupers.

Kā viens no nākotnes plāniem ir arī ar Guntara Rača gādību topošā Prāta vētras nošu grāmata.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas