Prāta vētra šovasar dosies Latvijas koncerttūrē

0 komentāri

Grupa Prāta vētra nākamotrdien, 10. februārī, klausītāju uzmanībai nodos pirmo singlu Ziemu apēst no pavasarī gaidāmā albuma 7 soļi svaiga gaisa un uzsāks vasaras koncerttūres biļešu pārdošanu, informē grupas menedžments.

Albuma 7 soļi svaiga gaisa koncerti notiks 25. jūlijā Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij, 31. jūlijā Ventspilī Reņķa dārzā, 15. augustā Valmierā Pauku priedēs un noslēguma koncerts izskanēs 29. augustā Rīgā New Hanza City teritorijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Grupas Prāta vētra vasaras koncerttūres biļešu pārdošana sāksies 10. februārī plkst. 10:00. Tās varēs nopirkt eKase.lv, t/c Spice info centrā un pilsētu kultūras centru kasēs. Pirmās trīs dienas biļetes par īpašu cenu – 21 eiro, bet tikai t/c Spice pirmās 50 fanu zonas biļetes uz visiem koncertiem – 21 eiro. Īpaša dāvana sarūpēta Jelgavas iedzīvotājiem – svinot pilsētas 750 gadu jubileju, jelgavniekiem biļete, iegādājoties to Jelgavas kultūras namā, līdz pat koncerta dienai maksās 21 eiro.

Berlīnē Hansa Studio ierakstītā albuma producents ir Alekss Silva, ar kuru grupa jau strādājusi pie albuma Četri Krasti un dziesmām Colder un Plaukstas lieluma pavasaris.

”Pēc eksperimentēšanas ar iepriekšējiem albumiem mums bija sajūta, ka gribam atgriezties pie ”klasiskās” Prāta vētras, tādēļ izvēlēties producentu bija viegli. Viss labi salikās, Alekss bija brīvs, tāpat ka Hansa Studio, kur jau sen gribējām ierakstīties,” stāsta mūziķi.

Iepriekšējo reizi grupa Prāta vētra devās Latvijas koncerttūrē ar albuma Vēl viena klusā daba dziesmām 2012. gadā. Tūres noslēguma koncerts Skonto stadionā tika iemūžināts un vēlāk izdots DVD.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas