Prāta vētra: 7 soļi svaiga gaisa būs enerģisks un foršs albums

0 komentāri

Maijā gaidāmo grupas Prāta vētras albumu 7 soļi svaiga gaisa mūziķi raksturo kā enerģisku un foršu albumu. “Es teiktu, ka šis ir vienots albums – Vētra united,” smej grupas bundzinieks Kaspars Roga.

Gaidāmajā albumā ir arī vairākas inovācijas. “Visur mēs reklamējam, ka tā ir vecā labā Vētra, bet, nē, tur ir pāris gabali, kuri ir galīgu dulli,” saka K. Roga, un norāda, ka albumā apkopotais materiāls vairāk atbilst statusam dziesma. Skaņu materiāls, kas top sadarbībā ar producentu Aleksu Silvu, ar kuru mūziķi sastrādājās albuma Četri krasti tapšanas laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr internetā jaunās dziesmas Ziemu apēst videoklips pirmo 24 stundu laikā skatīts jau vairāk nekā 60 tūkst. reižu.

Jau ziņots, ka 7 soļi svaiga gaisa koncerti notiks 25. jūlijā Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij, 31. jūlijā Reņķa dārzā Ventspilī, 15. augustā Pauku priedēs Valmierā un noslēguma koncerts izskanēs 29. augustā New Hanza City teritorijā Rīgā.

Biļešu tirdzniecība tikai pirmās trīs dienas par īpašu cenu – 21 eiro, tās nopērkamas eKase.lv un t/c Spice informācijas centrā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas