Positivus un H&M aicina radīt festivāla oficiālo T kreklu dizainu

0 komentāri

Positivus festivāls un mūziku mīlošais Zviedrijas apģērbu tirgotājs H&M līdz 1. aprīlim aicina piedalīties festivāla oficiālo T kreklu dizaina konkursā.

Esi radoša personība ar izpratni par dizainu un modi? Tev pietiek drosmes piedāvāt savas visoriģinālākās un pašas trakākās idejas plašai sabiedrībai? Tu uzskati, ka T krekls nav tikai funkcionāls apģērba gabals, bet gan dizaina elements, ar ko paust savu pārliecību un attieksmi? Ja uz visiem šiem jautājumiem atbildēji apstiprinoši, tieši tu esi cilvēks, kuru Positivus festivāls un mūziku mīlošais Zviedrijas apģērbu tirgotājs H&M aicina piedalīties festivāla oficiālo T kreklu dizaina konkursā. Iesūtītos dizaina paraugus vērtēs Latvijā pazīstamas modes personības un festivāla organizatori, savu vārdu varēs bilst arī festivāla apmeklētāji un visi pārējie interesenti, vēsta Positivus Music pārstāve Linda Igolniece.

T kreklu dizaina konkursa uzvarētāju izstrādātais dizains greznos Positivus 2015. gada oficiālo T kreklu kolekciju, ko visiem interesentiem būs iespējams pasūtīt pirms festivāla vai iegādāties tā laikā. Būs arī taustāmas balvas – katrs uzvarētājs saņems divus VIP ielūgumus uz festivālu un Positivus komandas vadītu aizskatuves tūri, kā arī dāvanu kartes no H&M 100 eiro vērtībā.

T kreklu dizainus vērtēs grāmatžurnāla Benji Knewman izdevēja un redaktore Agnese Kleina, stiliste Jūlija Verbicka, blogere un fotogrāfe Aleksandra Rosa, H&M PR un šovrūma vadītāja Sanita Kalniņa, kā arī Positivus festivāla organizators Ģirts Majors.

”T krekls ir tikpat vienkāršs instruments kā parastais zīmulis. Bet nonākot pareizajās rokās, ar to var radīt un izplatīt ziņu, ko sabiedrība jau sen gaidījusi. Šo cilvēku varā ir veidot un ietekmēt nākotni jau šodien, un festivāls ir tikai sākums,” iesniegt savus dizaina paraugus T kreklu dizaina konkursam aicina A. Kleina.

Lai piedalītos konkursā, līdz 1. aprīlim uz e-pasta adresi: konkurss@positivus.com jānosūta T krekla dizains, kurā jābūt iekļautam Positivus festivāla logo vai nosaukumam. Autoriem jāievēro tehniskās prasības – maksimālais dizaina laukums nevar pārsniegt A3 formātu, savukārt dizaina krāsu skaits nevar pārsniegt sešas. T kreklu apdrukā tiks izmantota sietspiedes tehnika.

No iesūtītajiem darbiem žūrija atlasīs pašus veiksmīgākos, un par tiem līdz 15. aprīlim notiks publisks balsojums. Pēc balsojuma žūrija nosauks uzvarētājus.

Devītais Positivus festivāls no 17. līdz 19. jūlijam norisināsies Salacgrīvas Zvejnieku parkā, tajā uz piecām skatuvēm uzstāsies pasaulē atzīti mākslinieki, tostarp Roberts Plānts, Placebo, Kasabian, kā arī citi pazīstami, jauni un daudzsološi mūziķi. Festivāla programma tuvākajā laikā tiks papildināta. Festivāla biļetes nopērkamas positivusfestival.com, Biļešu servisa kasēs un Nordea bankomātos.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas