Positivus meklē labākos ēdinātājus

0 komentāri

Arī šogad Positivus festivāla organizatori apmeklētājiem piedāvās četras ēdināšanas zonas – lielo ēdināšanas telti, ēdināšanas zonu telšu pilsētiņā, Fresh Garden un treileru parku, informē festivāla rīkotāji. Ēdinātāju pieteikšanās jau sākusies.

Positivus festivāla komanda rūpīgi izvērtēs katru ēdinātāju pieteikumu, pievēršot īpašu uzmanību detalizētai un izsmeļošai informācijai par piedāvāto ēdienu, kā arī plānoto noformējumu – fotogrāfijām, vizualizācijām u.c. (ne vairāk kā trīs attēli). Tāpat svarīga būs iekārtojuma ideja un atbilstība festivāla noskaņai.

Ar katru gadu pilnveidojot festivālā piedāvātā ēdiena klāstu, Positivus arī šogad vēlas palutināt apmeklētājus ne tikai ar iecienītiem gardumiem, bet arī atspoguļot veselīgās Latvijas un pasaules garšu tendences – bioloģiski sertificēti produkti, vietējo ražotāju pārtika, svaigēšana u.c.

Lai nodrošinātu ēdienu daudzveidību, pagājušogad festivālā tika ieviestas divas jaunas vietas – viena amerikāņu treilerparku noskaņā, bet otra kā mājīga miera osta slow food un veģetāras pārtikas piekritējiem. Ēdināšana tiks nodrošināta arī tradicionālajās zonās – lielajā ēdināšanas teltī un telšu pilsētiņā.

Ēdinātāju pieteikumi tiek pieņemti līdz 24. martam. Sīkāk par pieteikšanās nosacījumiem – positivusfestival.com/lv/jaunumi/catering.

Positivus festivāls – lielākais mūzikas notikums Baltijā – šogad norisināsies devīto reizi Salacgrīvā no 17. līdz 19. jūlijam.

2015. gada Positivus festivāla pirmie izziņotie mākslinieki: Robert Plant And Sensational Space Shifters, Basement JAXX, Jungle, St. Vincent, Tom Odell, Fenech-Soler, King Gizzard & The Lizard Wizard, Jack Garratt, Kate Boy, Max Jury, Soak

Papildu informācija: positivusfestival.com/lv

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas