Politiķu kaklasaites – stils un bezgaumība vienuviet

0 komentāri

Vērojot politiķu ģērbšanās stilu, etiķetes un protokola speciāliste Aija Strautmane kaklasaitei pievērš īpašu uzmanību. ”Tā ir jāsien skaisti un pareizi. Kaklasaites pareiza sasiešana un mezgla atrašanās pareizā vietā – tas ir vīrieša gods, stāja un lepnums,” viņa akcentē.

Šobrīd ārkārtīgi izplatīta kļūda – kaklasaite vienkārši tiek iekārta kaklā. ”Ir vaļā augšējā poga vai divas augšējās pogas. Tad ir jautājums: kādēļ kaklasaite šeit ir iekārta,” vērtē A. Strautmane.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Dombrovska kungs vēl joprojām nevar to kaklasaiti līdz galam sasiet. Viņš ļoti mēģina, bet tā podziņa vienmēr augšā redzama,” smaidot kritizē etiķetes speciāliste. Viņas kritiku izpelnījies arī Jānis Urbanovičs un Valdis Zatlers. ”Kaklasaites garumam jābūt līdz bikšu jostai,” A. Strautmane pamāca. Tāpat oficiālos pasākumos žaketei jābūt aizvērtai.

Atis Lejiņš Latvijas Eiropas prezidentūras pasākumos uzstājas ar speciālu kaklasaiti. Viņš vīriešu aksesuāru valkāšanas gudrības aizguvis no tēva, kas bijis skolotājs un uz darbu vienmēr devies uzvalkā un ar kaklasaiti.

Nav pareizi, ja politiķis, augsta ranga amatpersona oficiālos pasākumos kaklasaiti nesien vispār. ”Kāda motivācija mūsu mēram, es, godīgi sakot, neesmu dzirdējusi, jo pēdējā laikā viņš visai bieži parādās bez kaklasaites,” Nilu Ušakovu kritizē A. Strautmane.

Vairāk skaties video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas