Policija veic kratīšanu britu popmūzikas veterāna īpašumā

0 komentāri

Lielbritānijas policija ceturtdien, 14.augustā veica kratīšanu īpašumā, kas pieder britu popmūzikas veterānam Klifam Ričardam. Izmeklēšana veikta saistībā ar seksuāla rakstura noziegumu pret kādu zēnu pirms vairākiem gadu desmitiem.

Kratīšanas orderi tika izsniegti pēc tam, kad policija saņēma informāciju par iespējamu seksuālas dabas noziegumu pagājušā gadsimta 80.gados, kurā bija iesaistīts tolaik 16 gadus vecs zēns. 73 gadus vecais mūziķis, kura skatuves karjera ilgusi vairāk nekā 50 gadu, kratīšanas laikā neatradās savā īpašumā Bērkšīrā Anglijas dienvidos.

Policijas darbinieki pašlaik pārmeklē īpašumu.

Pats mūziķis šādas apsūdzības noraida. “Daudzus mēnešus esmu zinājis par aizdomām pret mani par senu neķītrību, kas ir izplatījušās tiešsaistē. Aizdomas ir pilnībā nepatiesas,” paziņoja Ričards. Viņš norādīja, ka pašlaik neatrodas Lielbritānijā, bet pilnībā sadarbosies ar policiju tās veiktajā izmeklēšanā.

Ričards karjeras laikā ir pārdevis savus ierakstus vairāk nekā 250 miljonos eksemplāru, un sava jauneklīgā izskata dēļ nereti tiek dēvēts par popmūzikas Pīteru Penu.

Klifs Ričards ir pārliecināts kristietis, kas izvairījies no popmūzikā tik bieži sastopamā dzīvesveida ar narkotikām un alkoholu. 1995.gadā viņš kļuva par pirmo britu rokzvaigzni, kas tika iecelta bruņinieku kārtā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas