Pludmale darba vietā

0 komentāri

Viļņu skaņas un smiltis zem kājām nebūt nav tās sajūtas, ar kurām ierasts sastapties darba vietā. Taču kāds japāņu uzņēmums saviem darbiniekiem cer parādīt, ka tas ir iespējams. 

Ja nevar darba vietu pārcelt uz pludmali, tad kādēļ gan nepārcelt pludmali uz darba vietu. Ar šādu saukli, izmantojot smiltis, skaļruņus un 3D projekcijas, kāds japāņu darbinieku meklēšanas uzņēmums savā darba vietā Tokijā  radījis iespaidu, ka tajā ir pludmale. Šī virtuālā pludmale – uzņēmēju-prāt – darbiniekiem ļaus labāk atpūsties no ikdienas rutīnas un stresa, bet potenciālajiem klientiem parādīs, ka  darbs pie viņiem ir tik pat patīkams kā atpūta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk


Virtuālās pludmales ierīkotas uzņēmuma uzgaidāmajā telpā; darbinieku sapulču un atpūtas telpās. Daži darbinieki pat jokojoties piebilst, ka šajās telpās jūtoties it kā jau būtu devušies vasaras atvaļinājumā. Daudzi atzīst, ka lai gan ūdenī protams šeit iekāpt nevar – viļņu skaņas ļoti nomierina un patiesībā palīdz produktīvāk strādāt.

Lai gan ūdens, viļņi un jūras dzīve ir ilūzija –  smilti gan ir īstas. Uzņēmums no pludmales nopirka divas tonnas smilšu, lai ilūziju padarītu reālāku.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas