Plankumainā modele lepojas ar savu neparasto ādu

6 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Kanādiešu modeles Vinnijas Harlovas (pazīstama arī kā Chantelle Winnie) ādu kopš dzimšanas klāj pigmentācijas plankumi, taču tas nav traucējis izvēlēties šo profesiju un gozēties uz glancēto žurnālu vākiem. Nu Vinnija kļuvusi par neparastuma un spējas atšķirties simbolu.

Bērnībā savas neparastā ārienes dēļ Vinnijai nācies piedzīvot izstumšanu no vienaudžu vidus un dažkārt arī pāridarījumus. Iespējams, apņemšanās apkārtējiem pierādīt, ka viņa ir neparasta, devis spēku meitenei tikt galā arī nepatīkamām emocijām un nospraust mērķi sekot supermodeles Naomi Kempbelas gaitās. Vinnija par ikonu izvirzījusi modeli, aktrisi un dziedātāju Merilinu Monro.

“Viņas skaistums ir nenoliedzams, un viņas āda nojauc robežas tam, ko parasti uzskatām par skaistu,” saka realitātes šova America’s Next Top Model izveidotāja Taira Banksa. Chantelle Winnie šovā piedalījās nevis lai iemantotu realitātes šova zvaigznes statusu, bet lai kļūtu par modeli.

Tagad viņas neparastā āriene pasaulei liek pārvērtēt skaistuma standartus. 20 gadus vecā modele pērn kļuva par spāņu apģērbu līnijas Desigual reklāmas seju, un kā šā zīmola pārstāve defilēja arī Ņujorkas modes nedēļā.

6 komentāri

TOP komentāri

 • sabīne
  +1

  sabīne

  ar tādu viedokli kā tev, tev pat džungļos nav vieta, neaizmirsti, ka zeme ir apaļa un viss nāk atpakaļ.

  17.02.2015 10:41

 • iveta
  0

  iveta

  atpakaļ uz džungļiem, no kurienes nākusi , tur viņas vieta.

  17.02.2015 08:09

 • Ziemas slieka
  0

  Ziemas slieka

  SUPER!!!!!!!!!

  17.02.2015 00:46

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas