Pētījumā atklāts vidējais dzimumlocekļa izmērs

1 komentārs
Pētījumā atklāts vidējais dzimumlocekļa izmērs
Foto: Tudor Barker, Flickr

Tev noteikti jāizlasa

Starptautiskā pētījumā piedalījās 15 tūkst. vīriešu, kuri nebija droši, ka viņu dzimumlocekļa izmērs ir “normas robežās”.

Beidzot rasta atbilde uz ilgu laiku daudzus vīriešus nomokošo jautājumu. Vidējais dzimumlocekļa garums erekcijas stāvoklī ir 13,12 centimetri, bet apkārtmērs – 11,66 cm, analizējot informāciju par vairāk nekā 15 tūkst. dzimumlocekļu, secinājuši pētnieki. Turpretī miera stāvoklī vidējā dzimumlocekļa garums ir 9,16 cm, apkārtmērs – 9,31 cm.

Pētījumā iegūtajiem datiem vajadzētu palīdzēt “pārliecināt lielāko daļu cilvēku, ka viņu dzimumlocekļa izmēri ir normas robežās,” sacīja britu pētnieki. Patiesībā tikai 2,28% no vīriešu populācijas ir neraksturīgi mazs dzimumloceklis, un tādam pašam skaitam vīriešu – neraksturīgi liels, mierina pētnieki.

Pētījumā piedalījās vīrieši vecumā no 17 līdz 91 gadam dažādās pasaules malās.

Pētnieki neatrada pierādījumus, ka dzimumlocekļa izmēru atšķirības ir saistītas ar rasi, lai gan lielākā daļa pētījuma dalībnieku bija no Eiropas un Tuvo Austrumu zemēm. Tāpat pētnieki neatrada sakarību starp vīrieša pēdas un viņa dzimumlocekļa garumu.

1 komentārs

TOP komentāri

  • eh.
    0

    eh.

    Žēl, ka nepēta vaģīnas dziļumu un tilpumu. Ar cukini dzīve zaļāka.

    10.07.2016 01:30

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas