Pasaulei ir savs Magneto

0 komentāri

Etibars Elčijevs ir pasaulē pievilcīgākais cilvēks – burtiskā nozīmē.
Šim kikboska trenerim pieder pasaules rekords ar visvairāk karotēm uz sava ķermeņa. Kā raksta tabloīds “Mirror”, Etibars ir pirmais no Azerbaidžānas, kurš iekļuvis Ginesa Pasaules rekordu grāmatā, decembrī uzlabojot savu paša rezultāta, sev pie ķermeņa “pievelkot” 53 karotes. Ar lasāmu apņēmību viņa acīs, tas ir diezgan biedējošs skats – labi, ka viņš neizvēlējās nažus.

Video redzams, ka viņš uz sava krūskurvja nes cilvēku uz krēsla, velkot divtonnīgu mersedesu, taču, kā atzīst pats rekorda īpašnieks, nav domas apstāties: “Es gatavojos vēl nopietnāk. Mans mērķis ir palielināt svaru uz 150 kilogramiem uz mana ķermeņa,” raksta Mirror.

Viņam netrūkst arī kritiķu, kuri norāda, ka metāliski objekti pielīp pie jebkura gluda ķermeņa, kas nav klāts ar apmatojumu. Taču tas nav liedzis Etibaram, kurš pēc tautības ir azerbaidžanis, bet savu mājvietu radis Gruzijā, nopelnīt iesauku Magnētiskais Cilvēks.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas