Pamela Andersone iziet sabiedrībā bez dekoratīvās kosmētikas

0 komentāri

Filmas Šāvējs (The Gunman) pirmizrādi Losandželosā apmeklēja arī seksbumba Pamela Andersone (47). Viņa kinoļaudis un medijus pārsteidza ne vien, ierodoties kopā ar dēlu, bet bez uzkrītoša grima.

Pēdējā laikā aktrise saistībā ar šķiršanos no otrreiz apprecētā vīrā Rika Salomona likusi par sevi runāt ne vienu reizi vien. Pamela un Riks Salomons pirmo reizi apprecējās 2007. gada oktobrī, bet jau decembrī kopdzīve pajuka, taču nākamā gada februārī viņu laulība tika šķirta. Otro reizi pāris salaulājās 2014. gada janvārī, bet jau pēc sešiem mēnešiem Pamela iesniedza laulības šķiršanas prasību, taču pēc neilga laika pārdomāja un to atsauca. Nu parādījušās ziņas, ka šķiršanās prasība tiesā nonākusi trešo reizi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Pamelas draugi pamanījuši, ka aktrise ir pacilātā noskaņojumā, un paparaci fotogrāfu jau fiksējuši Pamelu bez laulības gredzena pirkstā. Savukārt Riks Salomons mudinājis tiesnesi neņemt vērā laulības zvērestu, jo mis Andersone ”ievilinājusi viņu laulības tīklos”. Miljonārs arī licis manīt, ka sievai nemaksās ne centa uzturlīdzekļiem vai nedalīs ar viņu savu mantu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas