Padomā vēl vienu reizi, vai esi gatavs šķirties?

0 komentāri

Ķīnā ir krasi pieaudzis šķirto laulību skaits. Šī īsfilma ir veidota, lai iemācītu cilvēkiem mīlēt un cienīt vienam otru. Tajā redzams pāris, kuru attiecības ir pasliktinājušās un ir uz izjukšanas robežas. Vīrs lūdz parakstīt šķiršanās papīru, ko sieva sola parakstīt, bet tikai ar vienu nosacījumu – kungam viņa jāapskauj katru dienu, vienu mēnesi no vietas. Kā turpinās šis stāsts, skaties video sižetā!

Lūk šādi ir jācīnās par mīlestību!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas