Oskaru ”zaudētāju” paciņas kļuvušas ievērojami dārgākas

0 komentāri

Losandželosā aizrit pēdējie sagatavošanās darbi pirms gada gaidītākās kinobalvas Oskars pasniegšanas svētdien, 22. februārī.

Viena no ASV Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijas neatņemamajām sastāvdaļām ir aploksnes, kurās ievieto nomināciju uzvarētāju vārdus un filmu nosaukumus. Tās veidotas no spīdīga, metāliski zeltīta papīra ar sarkanu iekšpusi un Oskara statujas zīmogiem.

Tiem balvu pretendentiem, kuri pie Oskariem netiks, šogad nebūs pārāk jābēdājas. Viņiem tiks dāvinātas 125 tūkstošu ASV dolāru vērtas dāvanu paciņas, kurās būs personīgi sagatavots horoskops, ceļojums uz Toskānu, kaklarotas un daudzas citas vērtīgas lietas. Iepriekšējos gados šī paciņa bijusi tikai 45 tūkstošu dolāru vērtībā.

Šogad uz galvenajām balvām pretendē filmas Boyhood (Puikas gadi) un American Sniper (Amerikāņu snaiperis).

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas