Oskaram Leperam sākotnēji mirdz acis, bet vēlāk trīc rokas

0 komentāri

Azartiskais raidījuma LNT Brokastu vadītājs Oskars Lepers pieņēmis Ogres tramplīnlēcēju komandas izaicinājumu.

“Unikāls gadījums raidījuma LNT Brokastis vēsturē. Nevis es izdomāju, kādu izaicinājumu pieņemt, bet mani kāds izaicina. Par to jāpasakās tramplīnlēcēju sporta komandai Ogres stils, kuri sociālajos tīklos man atsūtīja īsu un vienkāršu vēstuli: “Oskar, mēs tevi izaicinām!” Tajā brīdī, kad vēstuli izlasīju, acis iemirdzējās. Tiesa, es nebiju redzējis, kas mani sagaida. Šobrīd man trīc rokas,” stāsta Oskars Lepers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

35–37 gadus tramplīnlēkšana Latvijā bija aizmirsts sporta veids. Jau astoto gadu šo sporta veidu var īstenot Ogrē, kas pašlaik ir vienīgā vieta, kur Latvijā ar to nodarboties. Trase veidota no mākslīgā seguma, ko nolaista ar ūdeni, lai neveidojas berze, slīdamība ir tāda pati kā ziemā. Bet viss sākas ar iesildīšanos…

Vai Oskaram izdevās pievārēt augsto trasi, skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas