Orķestris Rīga izziņo pavasara festivāla Windstream programmu

0 komentāri

Profesionālais pūtēju orķestris Rīga sesto gadu aicina uz pavasara festivālu Windstream, piedāvājot plašu koncertprogrammu Rīgas labākajās koncertzālēs un baznīcās, informē orķestra pārstāve Linda Ausēja.

Festivāls sāksies dienā, kad iestājas astronomiskais pavasaris. Šā gada koncertos tiks piedāvāti gan akadēmiski, gan neakadēmiski ārzemju un latviešu komponistu skaņdarbi pūtēju orķestra Rīga un citu mūziķu izpildījumā.

Festivāla Windstream atklāšanas koncerts Maestro – Piano – Rīga notiks 21. martā Lielajā ģildē. Kopā ar profesionālo pūtēju orķestri Rīga uzstāsies maestro Raimonds Pauls, Inga Šļubovska, Ance Krauze, Daumants Kalniņš un Oskars Petrauskis. Diriģents Kaspars Ādamsons. Programmā Raimonda Paula mūzika.

Biļetes uz koncertu pieejamas visās Biļešu paradīzes kasēs un bilesuparadize.lv.

Divos koncertos piedalīsies Rīgas kamerkoris Ave Sol – 25. martā Rīgas Domā koncertā Aizvestajiem skanēs J. Brāmsa, P. Vaska, P. Butāna un I. Mežaraupa skaņdarbi, kurus interpretēs diriģents Guntis Kuzma un solisti Sonora Vaice un Ingus Pētersons, savukārt 3. aprīlī Rīgas Sv. Jāņa baznīcā notiks Lielās piektdienas koncerts Andra Veismaņa vadībā. Skanēs fragmenti no Dž. B. Pergolēzi Stabat Mater ar solistes Evijas Martinsones un Lauras Greckas piedalīšanos.

Ieeja koncertos ar bezmaksas ielūgumiem.

6. aprīlī kinoteātrī Splendid Palace pasākums ģimenēm un bērniem – Otrās Lieldienas kopā ar orķestri Rīga. Iespēja bērniem pašiem izgatavot mūzikas instrumentus. Kopīgi svētki un labāko instrumentu saspēle uz skatuves. Diriģents Raitis Ašmanis.

Ieeja bez maksas.

Festivāls Windstream noslēgsies 15. aprīlī Lielajā ģildē ar koncerti Andris Poga un Reinis Zariņš. Izcilais diriģents Andris Poga un pianists Reinis Zariņš noslēguma koncertā interpretēs mūziku, ko sacerējis krievu komponists Igors Stravinskis, francūzis Žans Fransē un amerikāņu skaņradis Džeimss Bārnss.

Biļetes uz koncertu pieejamas visās Biļešu paradīzes kasēs un bilesuparadize.lv.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas