Noskaties video no Džeimsa Bonda filmas uzņemšanas Alpos!

0 komentāri

Publiskots pirmais videomateriāls no topošās Džeimsa Bonda filmas uzņemšanas laukuma sniegotajos Austrijas kalnos. Šie ir pirmie kadri, kas sniedz ieskatu Sony Pictures jaunākās filmas Spektrs (Spectre) par slepenā aģenta piedzīvojumiem tapšanā.

Video sniedz ieskatu britu slepenā aģenta kārtējā cīņā ar ļaunajiem spēkiem vietās, kur citi ļaudis laiku veltītu tikai gleznaino ainavu baudīšanai.

Austrijas Alpos uzņemtajās epizodēs piedalās gan aģents 007 Džeimsa Bonda atveidotājs Daniels Kreigs, gan pārējās šīs sērijas zvaigznes – Deivs Bautista un Lea Seido.

Filmas galvenais inscenētājs Denniss Gasners atzīst, ka viņa komandai Spektrs ir liels izaicinājums, jo ir jāpārspēj iepriekšējā Bonda filma Skyfall. Viņaprāt, starta pozīcijas esot ļoti labas.

Jaunā Bonda sērijas intrigas pamatā ir kāda noslēpumaina ziņa, ko aģents 007 saņem no pagātnes. Tā viņu izvilina uz pēdām kādai slepenai un bīstamai organizācijai.

Spektrs būs jau 24. Bondiādes filma. Tās pasaules pirmizrāde paredzēta šā gada 6. novembrī.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas