Nokavējot lidmašīnu, uz Positivus neierodas dīdžejs

1 komentārs

Nokavējot lidmašīnu, uz festivālu Positivus neieradās mākslinieks “Breach”, kuram šonakt bija jāuzstājas uz “Red Bull” skatuves, informē festivāla pārstāve Džeina Tamuļeviča.

Breach šonakt no plkst. 2.00 līdz 3.00 bija jāuzstājas uz Red Bull Music Academy skatuves. Viņš spēlē techno un house stila mūziku.

Kā ziņots, festivāla Positivus pēdējā dienā šodien uz Lattelecom skatuves kāps leģendārais Roberts Plānts un The Sensational Space Shifters. Bijušās grupas Led Zepelin solists Plānts ir nozīmīgākais festivāla mūziķis. Viņš solījis izpildīt arī Led Zepelin laika mūziku.

Vēl šodien festivālā uzstāsies arī St.Vincent, Basement Jaxx, Fenech-Soler, Max Jury, Soak, Indiana, Dženija Abrahamsone, Rangleklods, Public Access T.V, Rival sons un citi.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nja
    0

    Nja

    Tur varētu spēlēt kaut vai vietējais Toļiks,nekāda atšķirība nebūtu...Jo tas ir konkrēts dzērāju pasākums..Galvenais pietemties unkrutāku selfiju uzņemt...Pretīgi

    20.07.2015 21:08

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas