Nesenākais Charlie Hebdo eksemplārs sasniedz astronomisku summu

0 komentāri

Kāds franču satīriskā žurnāla Charlie Hebdo eksemplārs, kas iznāca pirms terorakta, izstādīts interneta izsolē par 100 tūkstošiem eiro.

Izdevuma vāku rotā pretrunīgi vērtētā franču rakstnieka Mišela Velbeka saržs. Visi 60 tūkstoši žurnāla eksemplāri pēc uzbrukuma no kiosku letēm pazuda nekavējoties un jau ap pusdienlaiku sāka parādīties interneta izsolēs par astronomiskām cenām. Parasti to iespējams iegādāties par trim eiro.

Charlie Hebdo redakcija jau paziņojusi, ka, neskatoties uz traģēdiju, žurnāla nākamais numurs nāks klajā jaunnedēļ, un tas tiks izdots miljonu lielā tirāžā.

Francijas valdība paziņojusi ka piešķirs žurnālam aptuveni vienu miljonu eiro, nodrošinot, lai redakcijas darbs pēc notikušā terorakta neapstājas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas