Nākamnedēļ daudzviet Latvijā svinēs Pasaules Sniega dienu 2015

0 komentāri

Svētdien, 18. janvārī, ar dažādiem pasākumiem vairāk nekā 80 vietās Latvijā godinās Pasaules sniega dienu, kuras laikā bērniem un viņu vecākiem būs iespēja iepazīt un izmēģināt visdažādākās ar sniegu saistītās aktivitātes, informē Latvijas Slēpošanas savienības (LSS) preses sekretārs Ivars Bācis.

Pasaules sniega diena kļuvusi par tradīciju gan pasaulē, gan arī Latvijā, jo šogad tā notiks ceturto gadu. Pasākuma mērķis ir rast bērniem iespēju iepazīt dažādas aktivitātes uz sniega un dažādus ziemas sporta veidus. Tradīciju iedibināja Starptautiskā Slēpošanas Federācija (FIS), tās moto – Vediet bērnus uz sniega.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šogad sniegs tiks godināts vairāk nekā 80 Latvijas pašvaldībās, ziemas aktivitātēs iesaistot vairāk nekā 30 000 dalībnieku.

Vairāk informācijas, sekojot līdzi savas pašvaldības sporta notikumiem, kā arī apmeklējot infoski.lv.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas