Miljonārs un krievu ”Rikijs Martins” izlaiž jaunu albumu

0 komentāri

Azerbaidžānas popzvaigzne, miljonārs, kurš turklāt precējies ar Azerbaidžānas prezidenta Ilhama Alijeva meitu, nu iecerējis gūt starptautisku slavu. Mūziķis Emins izdevis jaunu albumu.

Azerbaidžānā dzimušais dziedātājs Emins Arazs oglu Agalarovs, kurš Krievijā zināms ar skatuves vārdu Emins, mūzikas pasaulei nav jaunums. Viņš jau iemantojis lielu popularitāti NVS valstīs, Turcijā un Lielbritānijā. Taču viņa jaunais albums būs pieejams arī digitālajos veikalos, un mūziķis cer, ka tas ļaus viņa mūziku sadzirdēt arī pārējā pasaulē.

Pašu mājās un Krievijā viņu dēvē par Krievijas Rikiju Martinu, un žurnāla FHM krievu versijas aptaujā viņš atzīts par seksīgāko vīrieti Krievijā. No muzicēšanas brīvajā laikā Emins vada miltimiljonu uzņēmumu. Tiesa, kā viņš pats atzinis intervijā, mūzika vienmēr bijusi viņa galvenā aizraušanās.

Pirmā nopietnā interese par mūziku viņam esot radusies 12 gadu vecumā, kad mamma dzimšanas dienā uzdāvināja Elvisa Preslija kaseti. Kopš tā laika viņš esot mūzikā iemīlējies.

Medijos Emins bieži tiek saukts par dziedātāju, kuram ir sakari augstākajās politiskajās aprindās. Viņa tēvs ir miljonārs Aras Agalarovs, bet pats viņš ir precējies ar Azerbaidžānas prezidenta Ilhama Alijeva meitu, kas ceļu uz mūzikas slavas virsotnēm vismaz viņa valstī dara daudz pieejamāku.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas