Miljonārs Jūlijs Krūmiņš pārcēlies uz dzīvi laukos

4 komentāri

”Mēsli – tas ir zelts, kā man māte mācīja,” saka miljonārs Jūlijs Krūmiņš, kurš pārcēlies uz dzīvi Bauskas apkārtnē.

Pat neatpazīsi miljonāru Jūliju Krūmiņu rosāmies augļu dārzā savā īpašumā. Viņš to sauc par savu dzīvesveidu un sirdsdarbu. Pats augot vērojis, kā lauku darbu apdara viņa vecāki. Brīvdienās viņam, kā pats saka, darbiem pilnas rokas, bet galvenais, ka, tos veicot, ir laba kompānija un kārtīgi pieskatītāji, viens no tiem suns Ansis. Vēl miljonārs audzina divus kaķus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kad uznāk slinkums, Jūlijs pa plašo teritoriju pārvietojas ar kvadraciklu. Teritorijā atrodas vēl kāds pārvietošanās līdzeklis – laiva, ar kuras palīdzību var tuvāk apskatīt no ārzemēm vesto skulptūru. ”Šo figūru es nopirku Austrālijā. Toreiz [apvienībai] Tēvzemei un Brīvībai bija tāds sauklis – Latvieti, nepadodies!. Kad es ieraudzīju, nodomāju, – tas ir “točna” tas, ko viņi saka. Krieviem – figa,” skaidro miljonārs. Pēc darba Jūlijs Krūmiņš relaksējas ar cigāru un kafiju.

”Es pagājušogad nodevu viesnīcu ar 25 numuriem – Alvīne, kur, starp citu, dzīvoja Pugačova un Galkins, Baskovs un visa tā elite. Šogad burtiski 50 metrus no turienes nododu vienu no lielākajām viesnīcām Jūrmalā ar 200 apartamentiem,” stāsta Krūmiņš.

Liels palīgs jaunās viesnīcas mākslinieciskā noformējuma radīšanā ir izcilais dzejnieks Jānis Peters. Turklāt dzejnieks sarakstījis dzejoli, kas tik iegravēts skulptūrā viesnīcas pagalmā.

Vairāk skaties video!

4 komentāri

TOP komentāri

 • Mazdēls
  +1

  Mazdēls

  Es rakstīšu Angliski jo man in ta ērtāk. just for your information you all just dont try to hard, my grandfather has worked really hard to where he is now, He has started in a family of poornes, his mother worked 2 jobs, she didnt even see him, he started as a flower boy in russia who collected exotic flowers on one side of Russia and took them back where he could sell them for more, he even helped to industrialize Latvia with building factories, and ports where large ships could come in and give latvia their good, and we could send out or goods such as amber. So next time you think of commenting just think about this

  31.08.2016 12:50

 • julijs
  +1

  julijs

  paņemt no valsts bankām vairākus miljonus kredītus nav māksla māksla ir pašam nopelnīt . Bet šitais gnīda dzīvo uz nodokļu maksātāju rēķina.

  05.01.2016 08:25

 • Leons Znotiņš
  0

  Leons Znotiņš

  Lai vai kā,bet Jūlijam Krūmiņam ir 100% taisnība par Škēli un Lembergu?
  Ar cieņu Leons.

  11.10.2016 23:34

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas